aantal producten in mandje aangepast popup met product informatie geopend

Antigrippine Tabletten met Paracetamol, Coffeïne en Vitamine C 20 Stuks

geneesmiddel, 20 stuks, tablet

Kies je variant

€ 5.99
Online bijna uitverkocht
Vóór 22:00 uur besteld, morgen in huis
1
Aantal

iDeal MasterCard Visa    VVV       Thuiswinkelwaarborg         

  • Gratis bezorging vanaf €30
  • Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
  • Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Leeftijdsindicatie:
vanaf 12 jaar en gewicht vanaf 40 kg
Te gebruiken bij:
Bij koorts en bij pijn
Inhoud:
20 stuks

Het product

Last van koorts of pijn? Antigrippine Tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C is een pijnstillend en koortsverlagend middel dat je weer op de been kan helpen! Antigrippine is te gebruiken bij (pijn)klachten zoals:

  • Griep en verkoudheid
  • Hoofdpijn
  • Kiespijn
  • Spier- en gewrichtspijn
  • Menstruatiepijn
  • Pijn na een inenting

Hoe werkt het?

De werkzame stoffen in Antigrippine Tabletten zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C (ascorbinezuur). De combinatie van stoffen in deze tabletten is zonder recept verkrijgbaar en heeft de volgende werking:

  • Paracetamol Het werkingsmechanisme van paracetamol is tot nu toe niet volledig opgehelderd. Het effect lijkt te berusten op remming van een enzym in het lichaam dat betrokken is bij pijn en koorts.
  • Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken.
  • Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen.

Gebruik

Een tablet kan op twee verschillende manieren worden ingenomen:
1. Los de tablet op in een glas water. Roer vervolgens goed door en drink het direct op.
2. Slik de tablet in zijn geheel door met water.

Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in de bijsluiter of zoals je arts of apotheker dat heeft verteld.

Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201).

Meer over

Antigrippine is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Gebruik Antigrippine niet bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van Antigrippine.

wettelijke benaming
Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C
disclaimer
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
indicatie
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Reviews

Let op: dit is een geneesmiddel

  • Online aanbieder medicijnen
    Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.
  • Keurmerk Zelfzorg Online
    Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Advies & Inspiratie

Aanbevolen producten

Bekijk

Wij adviseren om Microsoft Internet Explorer 11 en lager niet te gebruiken. Voor veilig en optimaal gebruik van onze website adviseren wij het gebruik van Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox of Apple Safari.