Panadol Junior Zetpillen 125 mg voor Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar 10 stuks
-
1
-
2
-
3
Wil je nog advies/informatie over het product?
Lees voor gebruik de bijsluiter. Heb je nog vragen? Raadpleeg onze drogist voor een persoonlijk advies.
Risicowaarschuwing
De maximale dagdosering niet overschrijden.
Vóór 22:00 uur besteld, morgen in huis
- Gratis bezorging vanaf €30
- Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
- Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Het product
Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Het actieve bestandsdeel is paracetamol.
- Bij pijn en koorts
- Bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar
- Zetpil
Panadol Junior (Paracetamol) is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Handelsmerken zijn eigendom vanof in licentie gegeven aan de GSK groep. © 2021 de GSK groep of de licentiegever.
Hoe werkt het?
De aanbevolen dosering is...
- Als uw arts niet anders voorschrijft is de dosering voor kinderen als volgt:Het minst aantal toedieningen per dag is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.
- De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Bevochtiging van de zetpil bevordert het naar binnen glijden
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden. Echter, niet vaker toedienen dan om de 6 uur.
- Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten.
- Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep.
- De aangegeven dosering niet overschrijden
- Bij kinderen tot 4 jaar wordt gebruik van langer dan 2 dagen ontraden
- Voor kinderen ouder dan 4 jaar niet langer gebruiken dan 14 dagen.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt, of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
- milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)
- uitdroging
- chronische ondervoeding
Gebruik
Voor 3 maanden tot 1 jaar
U bent allergisch voor paracetamol of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Ingrediënten
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. De hulpstof in dit middel is een vette zetpilbasis (adeps solidus). Panadol Junior Zetpillen bevatten geen suiker, lactose, gluten of kleurstoffen.
Meer over
Bewaren beneden 25°C, in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.
Panadol Junior Zetpillen 125 mg voor Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Indicatie: Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
10 stuks
Werkzame stof
paracetamol 125 mg
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
RVG 22838
zetpil
Dosering
1,
Max. Dagdosering
2-3, afhankelijk leeftijd en gewicht
3 maanden tot 1 jaar
Mogelijk
Mogelijk
Gebruiksinstructies
met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen bij pijn en bij koorts niet langer dan 3 dagen, zonder overleg met arts.,
Gebruiksbeperking
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.,
Contra-indicatie
Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.,Indicatie: Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.,
Houdbaarheid
-,
Verwijderinstructies
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
De maximale dagdosering niet overschrijden.
Als er sprake is van langer dan 2 weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Je ontvangt gratis bezorging bij een bestelling boven de 30 euro. Wil je een bestelling plaatsen onder de 30 euro? Dan betaal je €3,99 aan bezorgkosten. Dit geldt ook voor afhalen in de winkel omdat je pakketje via PostNL naar de winkel wordt verstuurd.
Van zondag tot vrijdag geldt voor 22:00 uur besteld morgen in huis. Afhalen in de winkel kan de volgende dag vanaf 15:00 uur. Bestel je op zaterdag, dan bezorgen we op maandag of dinsdag. Digitale producten als e-vouchers en cadeaukaarten ontvang je natuurlijk direct in je mail.
Tijdens het afrekenen kun je een bezorgdag én tijdstip uitkiezen die jou het beste uitkomt. Zo weet je zeker dat je thuis bent om je pakketje te ontvangen.
Reviews
Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Om je goed te kunnen informeren plaatsen we altijd alle reviews, zowel positief als negatief. Hierbij gelden de volgende richtlijnen:
- We checken eerst of de review voldoet aan onze voorwaarden, we moeten ons bijvoorbeeld houden aan de regels voor geneesmiddelen.
- We willen graag zeker weten dat je het product ook echt hebt geprobeerd, als we dit kunnen verifiëren kun je dit herkennen aan het 'Geverifieerde aankoop' logo.
- We delen ook reviews van andere websites, zoals van onze leveranciers. Dit vermelden we dan bij de review.
- Leden van ons eigen test-panel testen producten voor ons en schrijven hierover een review, dit staat er dan bij vermeld.
Let op: dit is een geneesmiddel
We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter. De link naar de bijsluiter staat onder kopje ‘Gebruik’ op deze pagina. Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar en de maximale bestelhoeveelheid is 3 stuks.
Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur. We adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Hier vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Raadpleeg je huisarts wanneer er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
-
Online aanbieder medicijnen
Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen. -
Keurmerk Zelfzorg Online
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen. -
Drogist met de Groene Plus (nieuw beeldmerk)
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.
Advies & Inspiratie


Paracetamol: de pijnstiller in elk huishouden. Terecht?
Wij beantwoorden jouw vragen over het gebruik van de paracetamol. Hoeveel paracetamol mag je bijvoorbeeld per dag en zijn er bijwerkingen? Lees verder!
Lees meer

Pijn
Hoeveel paracetamol mag je eigenlijk per dag slikken? Wat helpt tegen hoofdpijn? Wij geven antwoord op al je vragen over pijn en pijnstillers. Lees verder!
Lees meer