aantal producten in mandje aangepast popup met product informatie geopend

Panadol Junior Zetpillen 500 mg voor Kinderen vanaf 6 jaar 10 stuks

geneesmiddel, 10 stuks, zetpil
€ 5.75
Online bijna uitverkocht
Vóór 22:00 uur besteld, morgen in huis
1
Aantal

iDeal MasterCard Visa    VVV       Thuiswinkelwaarborg         

  • Gratis bezorging vanaf €30
  • Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
  • Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Leeftijdsindicatie:
6-15 jaar
Te gebruiken bij:
Bij koorts en bij pijn
Inhoud:
10 stuks

Het product

Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen vanaf 6 jaar. Het actieve bestandsdeel is paracetamol.

  • Bij pijn en koorts
  • Bij kinderen vanaf 6 jaar
  • Zetpil

Panadol Junior (Paracetamol) is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Handelsmerken zijn eigendom vanof in licentie gegeven aan de GSK groep. © 2021 de GSK groep of de licentiegever.

Hoe werkt het?

De aanbevolen dosering is...

  • Als uw arts niet anders voorschrijft is de dosering voor kinderen als volgt:Het minst aantal toedieningen per dag is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.
  • De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Bevochtiging van de zetpil bevordert het naar binnen glijden.
  • Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden. Echter, niet vaker toedienen dan om de 6 uur.
  • Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten.• Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep.
  • De aangegeven dosering niet overschrijden.
  • Bij kinderen tot 4 jaar wordt gebruik van langer dan 2 dagen ontraden.
  • Voor kinderen ouder dan 4 jaar niet langer gebruiken dan 14 dagen. • Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt, of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
  • milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)
  • uitdroging
  • chronische ondervoeding

Gebruik

Kinderen vanaf 6 jaar

U bent allergisch voor paracetamol of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is paracetamol De hulpstof in dit middel is een vette zetpilbasis (adeps solidus). Panadol Junior Zetpillen bevatten geen suiker, lactose, gluten of kleurstoffen.

Meer over

Bewaren beneden 25°C, in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.

wettelijke benaming
Panadol Junior Zetpillen 500 mg voor Kinderen vanaf 6 jaar
disclaimer
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
indicatie
Indicatie: Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Reviews

Let op: dit is een geneesmiddel

  • Online aanbieder medicijnen
    Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.
  • Keurmerk Zelfzorg Online
    Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Advies & Inspiratie

Bekijk

Wij adviseren om Microsoft Internet Explorer 11 en lager niet te gebruiken. Voor veilig en optimaal gebruik van onze website adviseren wij het gebruik van Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox of Apple Safari.