Panadol Plus Gladde Tablet Filmomhulde Tabletten 24 stuks
-
1
-
2
-
3
Wil je nog advies/informatie over het product?
Lees voor gebruik de bijsluiter. Heb je nog vragen? Raadpleeg onze drogist voor een persoonlijk advies.
Risicowaarschuwing
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.
Vóór 22:00 uur besteld, binnen 1-2 werkdagen in huis
- Gratis bezorging vanaf €30
- Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
- Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Het product
Panadol Plus Gladde Tablet, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol, Coffeïne) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijke door te slikken door de vorm en filmomhulling van de tablet. De actieve bestandsdelen zijn paracetamol en coffeïne.
Panadol Plus is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Handelsmerken zijn eigendom vanof in licentie gegeven aan de GSK groep. © 2021 de GSK groep of de licentiegever.
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V.
Hoe werkt het?
De aanbevolen dosering:Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.• Panadol Plus Gladde tablet is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. • Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten gedurende een zo kort mogelijke tijd.• Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep.• De aangegeven dosering niet overschrijden.• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt, of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:• volwassenen die minder dan 50 kg wegen• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)• uitdroging• chronische ondervoeding
Gebruik
De aanbevolen dosering:Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.• Panadol Plus Gladde tablet is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. • Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten gedurende een zo kort mogelijke tijd.• Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep.• De aangegeven dosering niet overschrijden.• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt, of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:• volwassenen die minder dan 50 kg wegen• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)• uitdroging• chronische ondervoeding
Ingrediënten
• De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne• De hulpstoffen in dit middel zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202) en gezuiverd water.
Panadol Plus Gladde Tablet
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
24 stuks
Werkzame stof
paracetamol 500 mg, coffeïne 65 mg
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
RVG 22053
tablet
Dosering
1-2, afhankelijk leeftijd,
Max. Dagdosering
3-6
vanaf 12 jaar
Nee
Mogelijk
Gebruiksinstructies
4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water,
Gebruiksbeperking
Lever-en nierfunctiestoornissen, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding. Astma en gevoelig voor acetylsalicylzuur. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Bij koorts niet langer dan 3 dagen, bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken als de klacht aanhoud. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.,
Contra-indicatie
0- Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.,Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.,
Houdbaarheid
Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.,
Verwijderinstructies
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.
Je ontvangt gratis bezorging bij een bestelling boven de 30 euro. Wil je een bestelling plaatsen onder de 30 euro? Dan betaal je €3,99 aan bezorgkosten. Dit geldt ook voor afhalen in de winkel omdat je pakketje via PostNL naar de winkel wordt verstuurd.
Van zondag tot vrijdag geldt voor 22:00 uur besteld binnen 1-2 werkdagen in huis. Afhalen in de winkel kan binnen 1-2 werkdagen vanaf 15:00 uur. Bestel je op zaterdag, dan bezorgen we binnen 1-2 werkdagen. Digitale producten als e-vouchers en cadeaukaarten ontvang je natuurlijk direct in je mail.
Tijdens het afrekenen kun je een bezorgdag én tijdstip uitkiezen die jou het beste uitkomt. Zo weet je zeker dat je thuis bent om je pakketje te ontvangen.
Reviews
Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Om je goed te kunnen informeren plaatsen we altijd alle reviews, zowel positief als negatief. Hierbij gelden de volgende richtlijnen:
- We checken eerst of de review voldoet aan onze voorwaarden, we moeten ons bijvoorbeeld houden aan de regels voor geneesmiddelen.
- We willen graag zeker weten dat je het product ook echt hebt geprobeerd, als we dit kunnen verifiëren kun je dit herkennen aan het 'Geverifieerde aankoop' logo.
- We delen ook reviews van andere websites, zoals van onze leveranciers. Dit vermelden we dan bij de review.
- Leden van ons eigen test-panel testen producten voor ons en schrijven hierover een review, dit staat er dan bij vermeld.
Let op: dit is een geneesmiddel
We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter. De link naar de bijsluiter staat onder kopje ‘Gebruik’ op deze pagina. Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar en de maximale bestelhoeveelheid is 3 stuks.
Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur. We adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Hier vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Raadpleeg je huisarts wanneer er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
-
Online aanbieder medicijnen
Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen. -
Keurmerk Zelfzorg Online
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen. -
Drogist met de Groene Plus (nieuw beeldmerk)
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.
Advies & Inspiratie

Paracetamol: de pijnstiller in elk huishouden. Terecht?
Wij beantwoorden jouw vragen over het gebruik van de paracetamol. Hoeveel paracetamol mag je bijvoorbeeld per dag en zijn er bijwerkingen? Lees verder!
Lees meer
Pijn
Hoeveel paracetamol mag je eigenlijk per dag slikken? Wat helpt tegen hoofdpijn? Wij geven antwoord op al je vragen over pijn en pijnstillers. Lees verder!
Lees meer