Roter Paracetamol smelttablet 500 mg 20 tabletten
-
1
-
2
-
3
Wil je nog advies/informatie over het product?
Lees voor gebruik de bijsluiter. Heb je nog vragen? Raadpleeg onze drogist voor een persoonlijk advies.
Risicowaarschuwing
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. - Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. - Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. - Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Vóór 22:00 uur besteld, morgen in huis
- Gratis bezorging vanaf €30
- Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
- Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Het product
Roter Smelt Paracetamol 500 mg vermindert de pijn bij bijvoorbeeld hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts of bij een koortsaanval. Tevens handig voor onderweg, omdat je geen water nodig hebt. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller.
De voordelen van Roter Paracetamol Paracetamol smelttablet 500 mg:
- Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts
- Smelt in de mond, geen water nodig
- Ideaal bij moeite met slikken
- Een heerlijke bessensmaak
Disclaimer:
Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter
Gebruik:
Roter Smelt Paracetamol 500 mg tablet opzuigen en dus niet kauwen. Het kan zonder water ingenomen worden. Aanbevolen dosering: • Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag.• Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.• Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tot 2 tabletten van 500 mg per keer. Maximaal 6 keer per dag.Roter Smelt Paracetaol 500 mg is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Roter Paracetamol instant smelttablet 500 MG bessen
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
20 stuks
Werkzame stof
paracetamol 500 mg
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
RVG 28825
smelttablet
Dosering
1-2 afhankelijk leeftijd,
Max. Dagdosering
3-6, afhankelijk leeftijd
vanaf 9 jaar
Mogelijk
Mogelijk
Gebruiksinstructies
opzuigen of oplossen in half glas water, niet op kauwen, 4 uur tussenpozen aanhouden,
Gebruiksbeperking
Lever- of nierinsufficiëntie. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Niet geschikt bij lichaamsgewicht lager dan 27 kilo. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.,
Contra-indicatie
Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Fenylketonurie.,Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Gebruik: Roter Paracetamol 500 mg tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water worden ingenomen. Aanbevolen dosering:
•Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve tablet van 500 mg, 4-6 maal per dag.
•Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg, 3-4 maal per dag. •Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
•Volwassenen: één of twee tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag. Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.,
Houdbaarheid
Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.,
Verwijderinstructies
-
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. - Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. - Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. - Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.
Bestellen is mogelijk vanaf 15 euro. Bestellingen boven de 30 euro worden gratis thuisbezorgd. Voor bestellingen onder de 30 euro betaal je 3,99 euro aan bezorgkosten. Dit geldt ook voor afhalen in de winkel omdat je pakketje via PostNL naar de winkel wordt verstuurd.
Van zondag tot vrijdag geldt voor 22:00 uur besteld, morgen in huis. Afhalen in de winkel kan de volgende werkdag vanaf 15:00 uur. Bestel je op zaterdag, dan bezorgen we maandag. Digitale producten als e-vouchers en cadeaukaarten ontvang je natuurlijk direct in je mailbox.
Tijdens het afrekenen kan je een bezorgdag én tijdstip uitkiezen dat jou het beste uitkomt. Zo weet je zeker dat je thuis bent om je pakketje te ontvangen.
Reviews
Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Om je goed te kunnen informeren plaatsen we altijd alle reviews, zowel positief als negatief. Hierbij gelden de volgende richtlijnen:
- We checken eerst of de review voldoet aan onze voorwaarden, we moeten ons bijvoorbeeld houden aan de regels voor geneesmiddelen.
- We willen graag zeker weten dat je het product ook echt hebt geprobeerd, als we dit kunnen verifiëren kun je dit herkennen aan het 'Geverifieerde aankoop' logo.
- We delen ook reviews van andere websites, zoals van onze leveranciers. Dit vermelden we dan bij de review.
- Leden van ons eigen test-panel testen producten voor ons en schrijven hierover een review, dit staat er dan bij vermeld.
Let op: dit is een geneesmiddel
We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter. De link naar de bijsluiter staat onder kopje ‘Gebruik’ op deze pagina. Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar en de maximale bestelhoeveelheid is 3 stuks.
Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur. We adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Hier vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Raadpleeg je huisarts wanneer er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
-
Online aanbieder medicijnen
Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen. -
Keurmerk Zelfzorg Online
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen. -
Drogist met de Groene Plus (nieuw beeldmerk)
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.
Advies & Inspiratie

Paracetamol: de pijnstiller in elk huishouden. Terecht?
Wij beantwoorden jouw vragen over het gebruik van de paracetamol. Hoeveel paracetamol mag je bijvoorbeeld per dag en zijn er bijwerkingen? Lees verder!
Lees meer
Pijn
Hoeveel paracetamol mag je eigenlijk per dag slikken? Wat helpt tegen hoofdpijn? Wij geven antwoord op al je vragen over pijn en pijnstillers. Lees verder!
Lees meer