Sinaspril Vloeibaar paracetamol 120 mg 100 ML
-
1
-
2
-
3
Wil je nog advies/informatie over het product?
Lees voor gebruik de bijsluiter. Heb je nog vragen? Raadpleeg onze drogist voor een persoonlijk advies.
Risicowaarschuwing
De maximale dagdosering niet overschrijden.
Vóór 22:00 uur besteld, morgen in huis
- Gratis bezorging vanaf €30
- Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
- Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Het product
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel beter zien! Met paracetamol kunnen pijn en koorts worden aangepakt.
De voordelen van Sinaspril Vloeibaar paracetamol 120mg:
- Geschikt voor kindjes vanaf 3 maanden
- Werkt snel bij koorts, griep, verkoudheid en bij pijn na inenting
- Gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaak
- Een goed alternatief voor zetpilletjes
- Altijd de juiste dosering met het bijgesloten lepeltje
- Eenvoudig te mengen met de borst- of kunstvoeding of fruithapje
- Bevat geen gluten en lactose
- Ook verkrijgbaar in kauwtabletten: Sinaspril Kauwtabletten 120 mg paracetamol
Gebruik:
Dosering: * Kinderen van 3 mnd -1 jaar: 2,5 ml per keer, 4 tot 6x per 24 uur * Kinderen van 1-2 jaar: 5 ml per keer, 4 tot 6x per 24 uur * Kinderen van 2-4 jaar: 5-7,5 ml per keer, 4 tot 6x per 24 uur * Kinderen van 4-6 jaar: 7,5 ml per keer, 4 tot 6x per 24 uur * Kinderen van 6-9 jaar: 10 ml per keer, 4 tot 6x per 24 uur * Kinderen van 9-12 jaar: 15 ml per keer, 4 tot 6x per 24 uur
Sinaspril vloeibaar
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
100 ML
Werkzame stof
paracetamol 24 mg/ml
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
RVG 06251
vloeibaar
Dosering
2,5-15 ml, afhankelijk leeftijd,
Max. Dagdosering
10-90 ml, afhankelijk leeftijd
3 mnd-12 jaar
Niet van toepassing
Niet van toepassing
Gebruiksinstructies
4 uur tussenpozen aanhouden, onverdund innemen, dosering afpassen met bijgeleverde maatlepel,
Gebruiksbeperking
Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter. Kan rijvaardigheid,machinebediening beïnvloeden. Niet geschikt bij fructose-intolerantie, glucose-galactose-malabsorptiesyndroom of sucrase-isomaltase deficiëntie. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen. Bij kinderen ouder dan 4 zo kort mogelijk gebruiken.,
Contra-indicatie
Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.,Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.,
Houdbaarheid
-,
Verwijderinstructies
-
De maximale dagdosering niet overschrijden.
Als er sprake is van langer dan 2 weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Je ontvangt gratis bezorging bij een bestelling boven de 30 euro. Wil je een bestelling plaatsen onder de 30 euro? Dan betaal je €3,99 aan bezorgkosten. Dit geldt ook voor afhalen in de winkel omdat je pakketje via PostNL naar de winkel wordt verstuurd.
Van zondag tot vrijdag geldt voor 22:00 uur besteld morgen in huis. Afhalen in de winkel kan de volgende dag vanaf 15:00 uur. Bestel je op zaterdag, dan bezorgen we op maandag of dinsdag. Digitale producten als e-vouchers en cadeaukaarten ontvang je natuurlijk direct in je mail.
Tijdens het afrekenen kun je een bezorgdag én tijdstip uitkiezen die jou het beste uitkomt. Zo weet je zeker dat je thuis bent om je pakketje te ontvangen.
Reviews
Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Om je goed te kunnen informeren plaatsen we altijd alle reviews, zowel positief als negatief. Hierbij gelden de volgende richtlijnen:
- We checken eerst of de review voldoet aan onze voorwaarden, we moeten ons bijvoorbeeld houden aan de regels voor geneesmiddelen.
- We willen graag zeker weten dat je het product ook echt hebt geprobeerd, als we dit kunnen verifiëren kun je dit herkennen aan het 'Geverifieerde aankoop' logo.
- We delen ook reviews van andere websites, zoals van onze leveranciers. Dit vermelden we dan bij de review.
- Leden van ons eigen test-panel testen producten voor ons en schrijven hierover een review, dit staat er dan bij vermeld.
Let op: dit is een geneesmiddel
We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter. De link naar de bijsluiter staat onder kopje ‘Gebruik’ op deze pagina. Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar en de maximale bestelhoeveelheid is 3 stuks.
Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur. We adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Hier vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Raadpleeg je huisarts wanneer er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
-
Online aanbieder medicijnen
Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen. -
Keurmerk Zelfzorg Online
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen. -
Drogist met de Groene Plus (nieuw beeldmerk)
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.
Advies & Inspiratie


Pijn
Hoeveel paracetamol mag je eigenlijk per dag slikken? Wat helpt tegen hoofdpijn? Wij geven antwoord op al je vragen over pijn en pijnstillers. Lees verder!
Lees meer

Migraine: wat te doen bij een migraineaanval?
Bij migraine is de hoofdpijn zo zwaar dat je eigenlijk alleen nog maar in een donkere kamer op bed wilt liggen. Lees meer over de oorzaken en behandeling!
Lees meer