Etos Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg Drank
-
1
-
2
-
3
Wil je nog advies/informatie over het product?
Lees voor gebruik de bijsluiter. Heb je nog vragen? Raadpleeg onze drogist voor een persoonlijk advies.
Risicowaarschuwing
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. - Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. - Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. - Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Voor 22:00 besteld, maandag in huis
- Gratis bezorging vanaf €30
- Gecertificeerd tot Keurmerk Zelfzorg Online
- Beste winkelketen in persoonlijke verzorging
Bekijk winkelvoorraad

Het product
Etos Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg drank wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Hoe werkt het?
Etos Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg drank bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C. Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft.
Gebruik
De aanbevolen dosering is:
• Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken.
• Etos Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg drank is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk op na roeren.
Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
Ingrediënten
Eén sachet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C.
Meer over
Etos is al meer dan honderd jaar jouw vertrouwde drogist, in de winkel én online. Sinds 1960 verkoopt Etos naast A-merken ook haar eigen merk, artikelen van gelijke kwaliteit maar onder Etos-merk en aantrekkelijk geprijsd. Met ruim 550 filialen door heel Nederland én een online webwinkel, is er altijd een Etos drogist bij jou in de buurt. Wat je vraag ook is, we helpen je verder.
Etos Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg
Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Indicatie: Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
10 stuks
Werkzame stof
paracetamol 500 mg, ascorbinezuur 50 mg
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
RVG 101176
sachet
Dosering
1 sachet,
Max. Dagdosering
6 sachets per dag
vanaf 12 jaar
Mogelijk
Mogelijk
Gebruiksinstructies
4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade aan de lever. Bij verergering klachten of bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Zonder advies arts niet langer gebruiken dan 14 dagen.,
Gebruiksbeperking
Wees voorzichtig met gebruik bij een nier- of leverstoornis, overmatig alcohol gebruik, diabetes mellitus, intolerantie bepaalde suikers en Fenylketonurie.,
Contra-indicatie
Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.,Indicatie: Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking.,
Houdbaarheid
-,
Verwijderinstructies
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. - Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. - Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. - Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.
Bestellen is mogelijk vanaf 15 euro. Bestellingen boven de 30 euro worden gratis thuisbezorgd. Voor bestellingen onder de 30 euro betaal je 3,99 euro aan bezorgkosten. Dit geldt ook voor afhalen in de winkel omdat je pakketje via PostNL naar de winkel wordt verstuurd.
Van zondag tot vrijdag geldt voor 22:00 uur besteld, morgen in huis. Afhalen in de winkel kan de volgende werkdag vanaf 15:00 uur. Bestel je op zaterdag, dan bezorgen we maandag. Digitale producten als e-vouchers en cadeaukaarten ontvang je natuurlijk direct in je mailbox.
Tijdens het afrekenen kan je een bezorgdag én tijdstip uitkiezen dat jou het beste uitkomt. Zo weet je zeker dat je thuis bent om je pakketje te ontvangen.
Reviews
Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Om je goed te kunnen informeren plaatsen we altijd alle reviews, zowel positief als negatief. Hierbij gelden de volgende richtlijnen:
- We checken eerst of de review voldoet aan onze voorwaarden, we moeten ons bijvoorbeeld houden aan de regels voor geneesmiddelen.
- We willen graag zeker weten dat je het product ook echt hebt geprobeerd, als we dit kunnen verifiëren kun je dit herkennen aan het 'Geverifieerde aankoop' logo.
- We delen ook reviews van andere websites, zoals van onze leveranciers. Dit vermelden we dan bij de review.
- Leden van ons eigen test-panel testen producten voor ons en schrijven hierover een review, dit staat er dan bij vermeld.
Let op: dit is een geneesmiddel
We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter. De link naar de bijsluiter staat onder kopje ‘Gebruik’ op deze pagina. Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar en de maximale bestelhoeveelheid is 3 stuks.
Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur. We adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Hier vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Raadpleeg je huisarts wanneer er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
-
Online aanbieder medicijnen
Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen. -
Keurmerk Zelfzorg Online
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen. -
Drogist met de Groene Plus (nieuw beeldmerk)
Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.
Advies & Inspiratie

Paracetamol: de pijnstiller in elk huishouden. Terecht?
Wij beantwoorden jouw vragen over het gebruik van de paracetamol. Hoeveel paracetamol mag je bijvoorbeeld per dag en zijn er bijwerkingen? Lees verder!
Lees meer
Pijn
Hoeveel paracetamol mag je eigenlijk per dag slikken? Wat helpt tegen hoofdpijn? Wij geven antwoord op al je vragen over pijn en pijnstillers. Lees verder!
Lees meer